2020-04-23

1,2% Parama.

Norime padėkoti visiems, kurie prisideda prie mokyklos teikiamų paslaugų gerinimo skirdami gyventojų pajamų mokesčio dalį. Taip Jūs prisidedate prie vaikų motosporto populiarinimo.

Šiemet, prasidėjus deklaracijų teikimui, norime vėl paprašyti tapti mūsų rėmėjais skiriant 1,2% GPM sumos.

PARAMOS FORMOS PILDYMAS INTERNETU

1. 1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos.

2. Viršutiniame meniu pasirinkite „Deklaravimas“.

3. Kairėje pasirinkite „Pildyti formą“ ir atsidariusiame lange išsirinkite „Prašymas skirti paramą“.

4.Pasirinkite „Pildyti naują formą“.

5. Laukelyje „Forma elektroniniam pildymui“ spauskite „Pildyti formą tiesiogiai portale“.

8. Formoje didžiosiomis raidėmis užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius:
5 Mokestinis laikotarpis – 2020;
6S Mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą (pažymėkite „X“);
E1 Gavėjo tipas – 2;
E2 Gavėjo identifikacinis numeris – 304709639 ;
E3 Mokesčio dalies paskirtis – VšĮ VILNIAUS MOTOSPORTO MOKYKLA;
E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 1,2;
E5 Skiltyje pasirinkite metus, iki kurių norite paskirti paramą. Pavyzdžiui, iki 2023. (Tokiu būdu parama mums bus automatiškai pervedama iki 2023 m., o Jums nereikės kasmet pildyti šios formos)

9. Užpildžius formą, dešiniajame viršutiniame kampe paspauskite „Pateikti deklaraciją“ ir patvirtinkite